Onze leerkrachten

Op onze school werkt een enthousiast team van een directrice, leerkrachten, intern begeleiders en onderwijsassistenten.
Ons team geeft met liefde les aan alle leerlingen en ontwikkelt zich steeds verder door scholing.

Dit is de samenstelling van ons team in schooljaar 2020-2021

Christa Verschoor

Directeur

di-woe-do

directie.ebenhaezer@destroming.eu

Martine Stuij

Groepsleerkracht groep 2/3 en teamleider onderbouw

ma-di-woe

martine.stuij@destroming.eu

Rick Hobo

Groepsleerkracht groep 8 en teamleider bovenbouw

ma-di-woe-do-vrij

rick.hobo@destroming.eu

Heidi Klop

administratief medewerker

administratie.ebenhaezer@destroming.eu

Claudia van der Burgh

IB onderbouw

claudia.vanderburgh@destroming.eu

Marlies van der Burg

Intern begeleider

donderdag

marlies.vanderburg@destroming.eu

Antoinette van Deelen

onderwijsassistente groep 2/3

ma-vr

antoinette.vandeelen@destroming.eu

Karine de Jong

onderwijsassistent groep 2/3 en leerlingondersteuning

ma-di-wo-do-vr

karine.dejong@destroming.eu

Astrid de Zeeuw

Groepsleerkracht groep 1/2 en 5 (vr. mi.)

ma-di-woe-do-vrij

astrid.dezeeuw@destroming.eu

Caroline Smits

Groepsleerkracht groep 3

ma-do-vr

caroline.smits@destroming.eu

Corine Smits

Groepsleerkracht groep 4

ma-di

corine.smits@destroming.eu

Armée Muilenburg

Groepsleerkracht groep 4

woe-do-vrij

armee.muilenburg@destroming.eu

Geerralde van Amen

Groepsleerkracht groep 5

wo-do

geerralde.vanamen@destroming.eu

Melanie Faber

Groepsleerkracht groep 5

ma-di-vr

melanie.faber@destroming.eu

Jedidja de Graaf BA

Groepsleerkracht groep 6

ma-di-wo

jedidja.degraaf@destroming.eu

Jolanda van der Pijl

Groepsleerkracht groep 6

do-vrij

jolanda.vanderpijl@destroming.eu

Tirza Kuipers

Groepsleerkracht groep 7

ma-di-do-vr

tirza.kuipers@destroming.eu

Jan Rijke

leerkracht groep 8

di

jan.rijke@destroming.eu

Anet Koekkoek

leerlingbegeleider

ma-di-do

anet.koekkoek@destroming.eu

Esther Pierik

Onderwijsassistent/arrangementen begeleiden

woe-vrij

esther.pierik@destroming.eu