Onze leerkrachten

Op onze school werkt een enthousiast team van een directeur, teamleiders, leerkrachten, intern begeleiders en onderwijsassistenten.
Ons team geeft met liefde les aan alle leerlingen en ontwikkelt zich steeds verder door scholing.

Dit is de samenstelling van ons team in schooljaar 2021-2022

Christa Verschoor

Directeur

di-woe-do

directie.ebenhaezer@destroming.eu

Martine Stuij

Groepsleerkracht groep 2/3 en teamleider onderbouw

ma-di-woe

martine.stuij@destroming.eu

Pascal Smits

Groepsleerkracht groep 8 en teamleider

ma-di-wo-do-vr

pascal.smits@destroming.eu

Tim Dekker

Groepsleerkracht groep 5

ma-di-wo-do

tim.dekker@destroming.eu

Heidi Klop

administratief medewerker

administratie.ebenhaezer@destroming.eu

Claudia van der Burgh

IB onderbouw

claudia.vanderburgh@destroming.eu

Marlies van der Burg

Intern begeleider

donderdag

marlies.vanderburg@destroming.eu

Astrid de Zeeuw

Groepsleerkracht groep 1/2 en 5 (vr. mi.)

ma-di-woe-do-vrij

astrid.dezeeuw@destroming.eu

Angelique Mans

Groepsleerkracht groep 3

ma-di-wo-do-vr

angelique.mans@destroming.eu

Corine Smits

Groepsleerkracht groep 4

ma-di

corine.smits@destroming.eu

Armée Muilenburg

Groepsleerkracht groep 4

woe-do-vrij

armee.muilenburg@destroming.eu

Melanie Faber

Groepsleerkracht groep 5

ma-di-vr

melanie.faber@destroming.eu

Geerralde van Amen

Groepsleerkracht groep 6

ma-di

geerralde.vanamen@destroming.eu

Patricia Bouman

Groepsleerkracht groep 6

wo-do-vr

patricia.bouman@destroming.eu

Tirza Kuipers

Groepsleerkracht groep 7

ma-di-wo-do-vr

tirza.kuipers@destroming.eu

Jedidja de Graaf BA

Groepsleerkracht groep 8

ma-di-wo

jedidja.degraaf@destroming.eu

Anet Koekkoek

leerlingbegeleider

ma-di-do

anet.koekkoek@destroming.eu

Esther Pierik

Onderwijsassistent/arrangementen begeleiden

woe-vrij

esther.pierik@destroming.eu