Onze leerkrachten

Op onze school werkt een enthousiast team van een directeur, teamleiders, leerkrachten, intern begeleiders en onderwijsassistenten.
Ons team geeft met liefde les aan alle leerlingen en ontwikkelt zich steeds verder door scholing.

Dit is de samenstelling van ons team in schooljaar 2022-2023

Christa Verschoor

Directeur

di-woe-do

directie.ebenhaezer@destroming.eu

Claudia van der Burgh

IB onderbouw

claudia.vanderburgh@destroming.eu

Karin van der Meulen

IB midden- en bovenbouw

karin.vandermeulen@destroming.eu

Tim Dekker

Groepsleerkracht groep 5 en teamleider

ma-di-wo-do

tim.dekker@destroming.eu

Pascal Smits

Groepsleerkracht groep 8 en teamleider

ma-di-wo-do-vr

pascal.smits@destroming.eu

Astrid de Zeeuw

Groepsleerkracht groep 1/2

ma-di-wo-do-vrij

astrid.dezeeuw@destroming.eu

Frederique Los

Groepsleerkracht groep 1/2

ma en do

frederique.los@destroming.eu

Martine Stuij

Groepsleerkracht groep 3

ma en di

martine.stuij@destroming.eu

Angelique Mans

Groepsleerkracht groep 3

ma-di-wo-do-vr

angelique.mans@destroming.eu

Corine Smits

Groepsleerkracht groep 4

ma-di

corine.smits@destroming.eu

Armée Muilenburg

Groepsleerkracht groep 4

wo-do-vrij

armee.muilenburg@destroming.eu

Geerralde Barten

Groepsleerkracht groep 5

ma-(wo)-vrij

geerralde.barten@destroming.eu

Patricia Bouman

Groepsleerkracht groep 6

di-wo-do-vr

patricia.bouman@destroming.eu

Jedidja de Graaf BA

Groepsleerkracht groep 6

ma (di en do - TDS)

jedidja.degraaf@destroming.eu

Tirza Kuipers

Groepsleerkracht groep 7

ma-di-wo-do-vr

tirza.kuipers@destroming.eu

Anet Koekkoek

leerlingbegeleider

ma-di-do

anet.koekkoek@destroming.eu

Esther Pierik

Onderwijsassistent/arrangementen begeleiden

woe-vrij

esther.pierik@destroming.eu