Onze leerkrachten

Op onze school werkt een enthousiast team van een directrice, leerkrachten, intern begeleiders en onderwijsassistenten.
Ons team geeft met liefde les aan alle leerlingen en ontwikkelt zich steeds verder door scholing.

Dit is de samenstelling van ons team in schooljaar 2020-2021

Christa Verschoor

Directeur

di-woe-do

directie@cbsebenhaezer.com

Martine Stuij

Groepsleerkracht groep 5 en teamleider onderbouw

ma-di-woe

m.stuij@cbsebenhaezer.com

Rick Hobo

Groepsleerkracht groep 8 en teamleider bovenbouw

ma-di-woe-do-vrij

r.hobo@cbsebenhaezer.com

Heidi Klop

administratief medewerker

administratie@cbsebenhaezer.com

Claudia van der Burgh

IB onderbouw

c.vanderburgh@cbsebenhaezer.com

Marije Vleugel

Groepsleerkracht groep 7 en 8 IB en bovenschools gedragsspecialist

di-woe-do

m.vleugel@cbsebenhaezer.com

Astrid de Zeeuw

Groepsleerkracht groep 1/2 en 5 (vr. mi.)

ma-di-woe-do-vrij

a.dezeeuw@cbsebenhaezer.com

Caroline Smits

Groepsleerkracht groep 3

ma-do-vr

c.smits@cbsebenhaezer.com

Corine Smits

Groepsleerkracht groep 4

ma-di

co.smits@cbsebenhaezer.com

Armée Muilenburg

Groepsleerkracht groep 4

woe-do-vrij

a.muilenburg@cbsebenhaezer.com

Geerralde van Amen

Groepsleerkracht groep 5

wo-do

g.vanamen@cbsebenhaezer.com

Melanie Faber

Groepsleerkracht groep 5

ma-di-vr

m.faber@cbsebenhaezer.com

Jedidja de Graaf BA

Groepsleerkracht groep 6

ma-di-wo

j.degraaf@cbsebenhaezer.com

Jolanda van der Pijl

Groepsleerkracht groep 6

do-vrij

j.vanderpijl@cbsebenhaezer.com

Tirza Kuipers

Groepsleerkracht groep 7

ma-di-do-vr

t.kuipers@cbsebenhaezer.com

Anet Koekkoek

Onderwijsassistent/arrangementen begeleiden

ma-di-do

a.koekkoek@cbsebenhaezer.com

Esther Pierik

Onderwijsassistent/arrangementen begeleiden

woe-vrij

e.pierik@cbsebenhaezer.com