Onze leerkrachten

Op onze school werkt een enthousiast team van een directrice, leerkrachten, intern begeleiders en onderwijsassistenten.
Ons team geeft met liefde les aan alle leerlingen en ontwikkelt zich steeds verder door scholing.

Mevrouw Gery van Woerkom

directeur

ma-vr

cbs@cbsebenhaezer.com

Geerralde van Amen

Leerkracht extra ondersteuning

di-do

g.vanamen@cbsebenhaezer.com

Marjan de Beurs

Groepsleerkracht groep 6

ma-woe-do-vrij

m.debeurs@cbsebenhaezer.com

Mariëtte Dekker

Groepsleerkracht groep 6 en 8

di-woe

m.dekker@cbsebenhaezer.com

Melanie Faber

Groepsleerkracht groep 3

ma-di

m.faber@cbsebenhaezer.com

Jedidja de Graaf

Groepsleerkracht groep 7

woe-do-vrij

j.degraaf@cbsebenhaezer.com

Eva Hovers

Groepsleerkracht groep 1/2b

do-vrij

e.hovers@cbsebenhaezer.com

Krista Hobo

Groepsleerkracht groep 3

woe-do-vrij

k.hobo@cbsebenhaezer.com

Rick Hobo

Groepsleerkracht groep 8

ma-di-woe-do-vrij

r.hobo@cbsebenhaezer.com

Annebee de Hoop

Intern Begeleider

a.dehoop@cbsebenhaezer.com

Armée Muilenburg

Groepsleerkracht groep 4

woe-do-vrij

a.muilenburg@cbsebenhaezer.com

Kirsten Nabbe

Onderwijsassistent

ma-di-woe-do

k.nabbe@cbsebenhaezer.com

Jolanda van der Pijl

Groepsleerkracht groep 5

ma-di-woe

j.vanderpijl@cbsebenhaezer.com

Caroline Smits

Groepsleerkracht groep 1/2b

ma-di-woe

c.smits@cbsebenhaezer.com

Marlinda Vos

Groepsleerkracht groep 5 en 7

ma-di-woe-do-vrij

m.vos@cbsebenhaezer.com

Martine Stuij

Groepsleerkracht groep 4

ma-di-woe

m.stuij@cbsebenhaezer.com

Astrid de Zeeuw

Groepsleerkracht groep 1/2a

ma-di-woe-do-vrij

a.dezeeuw@cbsebenhaezer.com

Marije Vleugel

Begeleiding van leerlingen met een zorgarrangement

di-woe-do

m.vleugel@cbsebenhaezer.com

Heidi Klop

administratief medewerker